Postkort sign.Vivian Zahl Olsen, for Kvinner og klær  Id: 2254288

Detaljer
Auksjonstype S Standard   Selger YmerX
Gjeldende bud kr 25,00     Startbud kr 25,00
Antall 1   Ant Bud 1
Startet 14.03.2019 22:25:11   Sted
Slutter 28.03.2019 22:05:00   Område Møre og Romsdal

Storformatkort, svakt glansa, i fin skikk

Datert 1980

B14032019ID103360F1PIUQYMUTUTBB.jpg

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=2254288