Hans Majestæt. - David Whitelaw  Id: 2089194

Detaljer
Auksjonstype B Butikkvare   Selger cards
Gjeldende bud Ingen     Startbud kr 60,00
Antall 1   Ant Bud 0
Startet 31.03.2020 00:20:20   Sted
Slutter   Område Vestfold

En bok i paperback uten bretter, rifter og løse sider. Slitasjen er på omslaget hvor det er en 35 mm. lang rift i bretten nederst på ryggen mot forsiden og en ca. 15 mm. samme sted på oversiden. Mangler litt nederst på ryggen. Revet av en bit nederst mot ryggen på baksiden (se scan). Ellers noe kant og hj. slitasje på omslaget. Utgitt på Aschehoug 1926

B10122018ID102944F1MQUVBOUDOYWD.JPG

B10122018ID102944F2WYLMPKTTDTBE.JPG

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=2089194