Ina har ideer. Bok 2. - Annik Saxegaard  Id: 1738313

Detaljer
Auksjonstype Standard Auksjon Standard   Selger cards
Gjeldende bud Ingen     Startbud kr 5,00
Antall 1   Ant Bud 0
Startet 24.03.2020 08:36:06   Sted
Slutter 08.04.2020 08:36:06   Område Østfold

En bok fri for bretter, rifter og løse sider. Men permen har slitasje på hjørnene og ryggen mangler. Navn tidligere eier på 1. siden. Utgitt på John Griegs Forlag 1968

B03052016ID102944F1OIEPEDNWRNQS.JPG

B03052016ID102944F2XRUQFKJHQAUE.JPG

URL: https://www.gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=1738313