Unge år. - Einar Gerhardsen.  Id: 1582843

Detaljer
Auksjonstype Butikkvare   Selger cards
Gjeldende bud Ingen     Startbud kr 60,00
Antall 1   Ant Bud 0
Startet 29.03.2020 06:50:19   Sted
Slutter   Område Østfold

Erindringer fra århundreskiftet fram til 1940- En særdeles pen 356 siders bok. Helt uten rifter, bretter eller annen slitasje. Da bortsett fra billedomslaget som har en 4 cm. lang rift n. hj. med brett fra enden. Bortsett fra denne så er det også jevn slitasje på over og underkant med litt brett og smårifter på omslagets begge sider. Omslaget er også litt bølgete da det ser ut til at det kan ha vært litt fuktig. Men ingen fuktmerker i boken. Utgitt på Tiden Norsk Forlag 1974

B19032016ID102944F1GXLRDIKOKWMD.JPG

B19032016ID102944F2RBVESKLRPSVR.JPG

URL: https://gibud.no/Auction/APViewItem.asp?ID=1582843