Elisabeth Vincentelli: ABBA TREASURES En hyllest (2010) JERNBANE NORGE 1 gammel talje og 2 grønne garnkuler NY PRIS - 1500 kr. NK  1 3 stripe riststemplet
kr 200 kr 3 kr 400 kr 1500 kr 3600

utgåvor 1959 komplett utgåvor 1961 komplett utgåvor 1964 komplett utgåvor 1968 komplett utgåvor 1969 komplett
kr 49 kr 16 kr 25 kr 15 kr 14

F.N. New York 1961 Internasjonale pengefond (Postfrisk) 10-ører - 1975 10-ører - 1976 10-ører - 1977 10-ører - 1978
kr 1 kr 1 kr 1 kr 1 kr 1

Sist oppdatert: 18.01.2018 01:07:46