How I meet Your Mother - Sesong 2 SONDRE burgunderrødt skjørt med belte, pynt og veske Cougar Town - Sesong 1 Elisabeth Vincentelli: ABBA TREASURES En hyllest (2010) Strøkent kaffeservise til 12. 53 deler Svaneholm.
Bud nå kr 1 kr 500 Bud nå kr 1 kr 200 kr 1500

10 øre 1919 10 øre 1921 God Jul (Aune - u.nr) - St. Prestfoss 19-12-1984 10 øre 1922 10 øre 1923
kr 10 kr 110 kr 5 kr 100 kr 150

Tyskland B.R.D. 1965 Fly (Postfrisk) Tyskland B.R.D. 1975 Redningshelikopter (Postfrisk) Tyskland D.D.R. 1977 Første tyske motorfly (Postfrisk) U.S.A. 1985 Fly China Clipper (Stemplet) Argentina 1988 Blomster (Postfrisk)
kr 1 kr 1 kr 1 kr 1 kr 1

Sist oppdatert: 29.08.2016 10:49:16

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.