Elisabeth Vincentelli: ABBA TREASURES En hyllest (2010) 1 gammel talje og 2 grønne garnkuler Kjel E.Midthun JUL   Ny bok. NK  1 3 stripe riststemplet GÖR ETT KLIPP - CIRKA 5,1 KG KLIPP
kr 200 kr 400 kr 299 kr 3600 Bud nå kr 3

KNS. Regatta 1950. David Andersen 925s Norge 1100 år. Bronse Norge 1100 år. Sølv Norgesmedaljen 1999 Samepiker. Aune F-52-7
kr 250 kr 40 kr 150 kr 60 kr 15

HK  432 - 18-12-56 HK  432 - (Bergen) - 17-1-56 HK  432 - 12-2-57 HK  432 - 1-XI-56 HK  432 - Stord? - 9-5-57
kr 1 kr 1 kr 1 kr 1 kr 1

Sist oppdatert: 23.11.2017 08:29:13

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.