Kategorier

Elisabeth Vincentelli: ABBA TREASURES En hyllest (2010) 1 gammel talje og 2 grønne garnkuler NK  1 3 stripe riststemplet Agent X9 - 1987 NY PRIS - 1500 kr.
kr 200 kr 400 kr 3600 kr 15 kr 1500

FINLAND: Byjubileum Helsinki 400 år 1950 kpl. stemplet FINLAND: President Paasikivi 1950 stemplet FINLAND: Sykepleie (Røde Kors) 1951 komplett stemplet FINLAND: Byjubileum Kajaani 300 år 1951 stemplet FINLAND: Fugler (Mot tuberkulose)1951 komplett stemplet
kr 9 kr 1,5 kr 20 kr 2 kr 25

50 øre 1971 50 øre 1972 50 øre 1973 Danmark 1968 Koldinghus 700 år (Postfrisk) F.N. Wien 2003 UNESCO verdensarv (Postfrisk)
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1

Sist oppdatert: 22.06.2018 12:58:42