USA 20$ 1898 (Philadelphia) NK  1 3 stripe riststemplet Agent X9 - 1987 NY PRIS - 1500 kr. Monnyputt miniark TILBUD    BL1 til 21 +9-9-99+ BL26**
kr 11000 kr 3600 kr 15 kr 1500 kr 279

Suriname / Flygpost -30 sats  x Storefjell Høyfjellshotell - fint kort! Fransk Polenesia - 2 Francs 1995 Berlin. Friedrichstrasse Unter den Linden, brukt 1913 Riksveien Saltfjellet
kr 1 kr 25 kr 5 kr 10 kr 15

Honduras SG O70 * Blomster - Guernsey SG 72 Tomater - Guernsey SG 36 Ku - Guernsey SG 37 WHO - Guinea SG 830-832
kr 1 kr 1 kr 1 kr 1 kr 1

Sist oppdatert: 23.10.2017 17:18:53

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.