SONDRE burgunderrødt skjørt med belte, pynt og veske Hópflug Itala 1933 med attest Lasse Nielsen 1 gammel talje og 2 grønne garnkuler NY PRIS - 1500 kr. Lille
kr 400 kr 12500 kr 400 kr 1500 kr 10000

Nærøpasset Mørkegrønt 19002 Nærødalspasset. Paraguay - 500 Guaranis Laatefoss. Odde. Vatnahalsenveien.
kr 20 kr 20 kr 4 kr 25 kr 20

HK  141 - Bølge- og strek-stemplet HK  141 - Bølge- og strek-stemplet HK  141 - Bølge- og strek-stemplet HK  141 - Bølge- og strek-stemplet HK  144- Bølge- og strek-stemplet
kr 1 kr 1 kr 1 kr 1 kr 1

Sist oppdatert: 21.08.2017 23:37:46

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.