NK 7 Christiania NY PRIS Scrubs sesong 1-7 MONNYPUTT  Danmark  STENPLA  Bok med 1451 merker NK  1 3 stripe riststemplet Agent X9 - 1987
kr 450 kr 1 kr 500 kr 3600 kr 15

HOLLAND.AFA 398/402.PENT STEMPLA Liten Tyskland lot i hengslet stand HOLLAND.AFA 403,05,23,38.PENT STEMPLA Skjolden, Sognefjord Finland 1931 Røde Kors (Stemplet)
kr 5 kr 10 kr 5 kr 5 kr 70

AFA - 260 - Postfrisk AFA - 261 - Postfrisk AFA - 260 AFA - 261 AFA 2831 -
kr 1 kr 1 kr 1 kr 1 kr 1

Sist oppdatert: 21.04.2018 15:03:21