GiBud.no : Frimerker : Norge Prakt & Lux : Øvrig Norge prakt & lux : Auksjon
NK 1 3 stripe riststemplet      Annonse nr: 984761
	NK 1 3 stripe riststemplet
NK 1 3 stripe riststemplet

NK  1 3 stripe riststemplet

kr 15,00
Utropspriskr 3 600,00
Kjøp nåkr 5 000,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 17d 7t 15min 2sek
Slutter10.11.2017 00:37:39
FylkeAkershus
Annonse vist1431
*Anonym budgiver aktivert Les mer om anonym budgiver

Selger:  abbey

Medlem siden: 08.10.2001
Sted: Fitjar
Karakterer (1142)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.10.2017 17:22:37

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.