GiBud.no : Frimerker : Øst Europa : Øvrige Øst Europa : Auksjon
Jugoslavia 1982 Komponist Ivan Zajc 150 år (Postfrisk)      Annonse nr: 805973

Jugoslavia 1982 Komponist Ivan Zajc 150 år (Postfrisk), Michel nr. 1938.

Katalogverdi €uro 0,20

Nye tilbud nå: Åland, Norge stemplet, Danmark og Fugler.

Kun porto, som beregnes etter Postens satser, kommer i tillegg. (Unntatt for samlede kjøp under kr 50 der det tilkommer et gebyr på kr 10.) Flere kjøp sendes sammen for å redusere portokostnadene. Alle kjøp sendes for kjøpers risiko. Ved større kjøp anbefaler vi at det sendes rekommandert eller som pakke, avhengig av hva som er billigst. (Du bestemmer selv om du ønsker vanlig brev eller rekommandert/pakke.) Ønsker du å legge inn flere bud kan du gi oss beskjed om å vente med levering, eventuelt gi oss beskjed når du ikke har planer om flere bud og ønsker levering.

Har du spørsmål - nøl ikke med å kontakte oss! For at det skal være enklere og billigere for våre kunder i Sverige og Danmark å betale til oss har vi bankkonto i begge land!

Utropspriskr 1,00
Kjøp nåkr 3,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 5d 14t 43min 41sek
Slutter29.10.2017 08:06:53
FylkeAkershus
Annonse vist84

Selger:  Follo Frimerkehandel
Profilbilde   Medlem siden: 19.03.2012
Sted: Oppegård
Karakterer (27928)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.10.2017 17:23:12

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.