GiBud.no : Tegneserier & blader : Agent & Krimblader : Agent X9 1968 - 1999 : Auksjon
Agent X9 - 1987      Annonse nr: 590190
Nr. 4 - 1987 - Uke 14
Nr. 4 - 1987 - Uke 14

Et helt og pent blad uten bretter og rifter. Kun noe leseslitasje på forsiden.
Jeg har PayPal (tillegg 7,5%). Ved kjøp av flere artikler spares porto ved samsending. Mengderabatt. Ved kjøp av 5 artikler innvilges en rabatt på 5% som øker med 1% for hvert videre kjøp. Grensen er 15% som utløses ved kjøp av 15 eller flere artikler. Gjelder kun for artikler hvor kjøpsprisen er fra kr. 20,- og oppover.
Utropspriskr 15,00
Kjøp nåkr 25,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 20d 19t 19min 41sek
Slutter15.07.2017 06:10:44
FylkeØstfold
Annonse vist1801

Karakterer (553)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.06.2017 10:51:03

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.