Kategorier

GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1909 - 1945 Nk 96 - 344 : Auksjon
NK 163b pent OSLO Br. 30 3 36.. (b169)      Annonse nr: 1733762

Vm.st.1.............
Alle enkeltmerker er i feilfri stand viss ikkje anna er særskilt nemnt. Når det gjeld frakt så er brev tom 20g kr 16,- elles posten sine prisar + kr 3. Eg skal samle opp og ventar med å sende viss du har leiande bod inne.
Utropspriskr 10,00
Slutter om 0d 8t 45min 1sek
Slutter22.06.2018 21:46:00
FylkeSogn og Fjordane
Bud nåkr 23,00
Annonse vist20

Høyeste Budgiver EINARN01 (324)  Se budgivers karakterbok
EINARN01kr 23,0022.06.2018 12:54:04
EIL_NPF_1kr 22,00 (Autobud)22.06.2018 12:54:04
EIL_NPF_1kr 17,0018.06.2018 08:20:11
EINARN01kr 14,00 (Autobud)14.06.2018 11:48:06
yes2kr 13,0014.06.2018 11:48:06
EINARN01kr 10,0013.06.2018 19:32:17
Selger:  pedro1965

Sted: Nordfjordeid
Karakterer (1446)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.06.2018 13:00:59