GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1855 - 1908 Nk 1 - 95 : Auksjon
NK 4 på brev treringsstmp 170 Laurdal i Jarlsberg. sjg6      Annonse nr: 1668195

Meget godt sentrert treringsstempel nr 170 Laurdal i Jarlsberg (sjeldenhetsgrad 6). Stemplet har god tydelighet.
Merket sitter på et såkalt åpent brev/brevomslag.
Se bildet
Utropspriskr 800,00
Slutter om 8d 4t 50min 37sek
Slutter29.04.2018 20:00:00
FylkeVestfold
Annonse vist55

Selger:  Dosy

Medlem siden: 26.10.2017
Sted: Åbogen
Karakterer (292)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.04.2018 15:09:23