Kategorier

GiBud.no : Postkort : Fylke/Stedskort Norge : Telemark : Auksjon
BEVERØYA CAMPING,BØ.Vogner og hytter.80-90t      Annonse nr: 1629124

Ubr.Snev av hj.slitasje.

K.Nordahl.
Kun PORTO tilkommer .Ingen tullete "emballasje" eller "pakkegebyr" Sjekk ut mine andre auksjoner. Mange fine kort med edruelige utropspriser.
kr 14,00
Utropspriskr 22,00
Startet13.03.2018 19:59:23
Slutter20.03.2018 20:09:00
FylkeNordland
Solgt forkr 100,00
Annonse vist20
BEVERØYA CAMPING,BØ.Vogner og hytter.80-90t
Annonse nr: 1629124
Høyeste Budgiver LEXMAN (3547)  Se budgivers karakterbok
LEXMANkr 100,00 (Autobud)20.03.2018 19:59:43
Lad1977kr 100,0020.03.2018 19:59:43
LEXMANkr 85,00 (Autobud)20.03.2018 19:58:59
Lad1977kr 75,0020.03.2018 19:58:59
LEXMANkr 65,00 (Autobud)20.03.2018 19:58:36
Lad1977kr 60,0020.03.2018 19:58:36
LEXMANkr 55,00 (Autobud)20.03.2018 19:58:19
Lad1977kr 50,0020.03.2018 19:58:19
LEXMANkr 38,0020.03.2018 19:32:55
Lad1977kr 35,00 (Autobud)20.03.2018 19:32:55
Lad1977kr 26,00 (Autobud)14.03.2018 09:14:16
birgholkr 24,0014.03.2018 09:14:16
Lad1977kr 22,0013.03.2018 22:04:39
Selger:  jahab
Profilbilde   Medlem siden: 22.09.2007
Sted: Fauske
Karakterer (1273)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.06.2018 12:55:07