GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1855 - 1908 Nk 1 - 95 : Auksjon
NK 7 Christiania NY PRIS      Annonse nr: 1625266

Pent merke med høy katalog verdi. Stemplet Christiania. Litt svak tagg i øvre venstre hjørneSe bildet.
Utropspriskr 450,00
Slutter om 0d 5t 0min 10sek
Slutter21.04.2018 20:07:00
FylkeAndre
Annonse vist270

Selger:  Dosy

Medlem siden: 26.10.2017
Sted: Åbogen
Karakterer (292)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.04.2018 15:06:50