Kategorier
GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : 1909 - 1945 Nk 96 - 344 : Auksjon
NK143 15 øre Løve II postfrisk      Annonse nr: 1595795

Prima postfriskt merke.
Avtales senere
Utropspriskr 10,00
Slutter om 9d 16t 11min 35sek
Slutter05.06.2018 21:30:42
FylkeOslo
Annonse vist11

Selger:  larsog   Verifisert bruker

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (6211)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 27.05.2018 05:19:07