Kategorier
GiBud.no : Frimerker : Norden : Danmark stemplet : Auksjon
MONNYPUTT Danmark STENPLA Bok med 1451 merker      Annonse nr: 1569292
Velg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bilde

Velg bildeVelg bildeVelg bilde

Danmarks stenpla  Lott med 1541 forsjellige merker i 2*16 siders bok 8 miniark .

Fra skilling til 2005+

Kvalitet : Bra stenpel

Fasit mellom  Nr 7 til 1673

AFA nr7- til ca 1540

 Verdi ner Kr 10000

Fin lott til å starte ei Danmark samling med , meget bra i perioden 1870 og utover i perioder så godt som komplett etter 2000 er de lengre mellom merkene

For å gjøre de enklere:Bruk lenken under som stemmer med lande du ønsker.

For å sjå alle søk kun" Monnyputt ".

 Monnyputt Norge

Monnyputt Sverige

Monnyputt Finland

Monnyputt Danmark

Monnyputt Island

Monnyputt Færøyene

Monnyputt Grønland

Salgspriskr 500,00
Startet18.04.2018 18:59:59
Slutter30.04.2018 23:31:23
FylkeHordaland
Solgt forkr 500,00
Annonse vist552
*Anonym budgiver aktivert Les mer om anonym budgiver
MONNYPUTT Danmark STENPLA Bok med 1451 merker
Annonse nr: 1569292
Høyeste Budgiver Anonym
Anonymkr 500,0030.04.2018 23:31:23
Selger:  monnyputt

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: JONDAL
Karakterer (1203)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 27.05.2018 05:19:48