GiBud.no : Frimerker : Vest Europa : Irland : Irland postfrisk & ustemplet : Auksjon
Julen 1988      Annonse nr: 1508732

AFA nr 670-673  postfriske merker og miniark
kr 15,00
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 20,00
Slutter om 0d 12t 27min 42sek
Slutter14.12.2017 14:09:00
FylkeØstfold
Annonse vist3

Selger:  Selma11

Medlem siden: 04.04.2013
Sted: gml Fredrikstad
Karakterer (178)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 14.12.2017 01:41:18