GiBud.no : Frimerker : Norge førstedagsbrev FDC : Norge FDC før 1970 : Auksjon
FDC. 1953. NK 415-17. Vignett 2      Annonse nr: 1507343
E2245

FDC. 1953. NK 415-17. Vignett 2.
Afstemplet Nordkapp på frimærkernes udgivelsesdag 15.6.1953.
Sendt rekommanderet til Tyskland.
Betaling til norsk, svensk eller dansk bankkonto eller via PayPal.
Fragt 25,00 NOK uanset antallet af vundne auktioner. Køb inden for samme uge sendes samlet.

kr 25,00
Utropspriskr 200,00
Slutter om 0d 17t 22min 27sek
Slutter14.12.2017 19:04:00
FylkeDanmark
Annonse vist54

Selger:  Stjernholm
Profilbilde   Medlem siden: 13.03.2015
Sted: Gadbjerg
Karakterer (2003)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 14.12.2017 01:41:33