GiBud.no : Smykker, ur & optikk : Smykker : Ringer : Auksjon
SE HER!!UNIK MULIGHET TIL Å KJØPE EN HÅNDLAGET DIAMANTR      Annonse nr: 1479850
Velg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bilde

HEI! Selger en helt ny OG UNIK diamantring fra david andersen kjøpt 07.04.17. Dette er helt unik spesiell ring som er håndlaget med en stor verdi! en drøm og fri med eller gi til den du elsker mest! Med ringen følger kvittering, eierskifte, diamantserfikat stemplet selvfølgelig av David Andersen. slik at du er 100% sikker som kjøper at dette er ekte vare! NYPRIS DA JEG KJØPTE DEN: 69 000,- NOK RING 2: Alliansering Rome 5x0,15ct KJØPT HOS THUNE AVD. SANDVIKA STORSENTER Denne flotte allianseringe selges enten sammen til en pakkepris sammen med ringen fra David Andersen eller alene til en hyggelig pris! Du får det orginale diamantserfikatet sammen med begge ringene, eierskifte, kviterring på kjøp slik at du føler deg 100% på at dette er rett vare. Disse to diamantringene til sammen har en verdi på 105 255,- norske kroner!!! Jeg selger begge to for 40 200 (nytt bud inne) eller bud over dersom det meldes mye intr. Her får du mye mye mye for pengene, de seleges med tungt hjerte pga. behov for egenkapital til hus. Kan selges hver for seg også. Her er link til ringene på hjemmesidene til Thune og David Andersen: https://www.thune.no/5-0-15w-si-hvg-all-ring https://david-andersen.no/produkt/26578/David-Andersen-Ring-Diamant-Emerald-Cut/#/0/0/0/0,179000/ Ta gjerne kontakt for en hyggelig praT! :)
Nytt i original embalasje
Avtales senere
Selger betaler
Utropspriskr 30 500,00
Startet15.11.2017 21:15:03
Slutter16.11.2017 21:15:03
FylkeBuskerud
Annonse vist28
SE HER!!UNIK MULIGHET TIL Å KJØPE EN HÅNDLAGET DIAMANTR
Annonse nr: 1479850
Selger:  DanijelR

Medlem siden: 02.11.2017
Sted: Tønsberg
Karakterer (0)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.11.2017 08:29:25

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.