www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
HK 1010      Annonse nr: 1400171

 

Beskrivelse

Katalognr. 3920





Objektes tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
kr 15,00
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Sendes kun innenlands
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 1,00  
Antall1
Slutter om 12d 13t 18min 0sek
Slutter26.12.2017 14:59:42
FylkeRogaland
Bud nå0  
Annonse vist18
Du er ikke logget inn

Logg inn for å legge inn bud på dette objektet.

Ikke medlem ? Klikk her.

Glemt Brukernavn eller passord ?.


 
Budliste
Selger:  Roxi1
Profilbilde
  
Medlem siden: 11.08.2015
Sted: Stavanger
Land: NORWAY
Karakterer (2912)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 14.12.2017 01:41:42
www.GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter