GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : Etter 1999 Nk 1382 - : Auksjon
Nk 1909.      Annonse nr: 1384246

Se scan.
Frakt: vanlig porto.
Sender samlet.

Utropspriskr 3,00
Startet12.08.2017 22:06:45
Slutter16.08.2017 20:00:00
FylkeØstfold
Solgt forkr 6,00
Annonse vist10
Nk 1909.
Annonse nr: 1384246
Høyeste Budgiver tro-joh (3368)  Se budgivers karakterbok
tro-johkr 6,0016.08.2017 18:45:14
temkr 5,00 (Autobud)14.08.2017 18:19:07
tro-johkr 4,0014.08.2017 18:19:07
temkr 3,0013.08.2017 22:04:34
Selger:  thio

Medlem siden: 06.03.2014
Sted: Vesterøy
Karakterer (2658)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.08.2017 23:36:50

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.