www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
1295-1304. Hefteblokk Posten 350 år III. Hver merke pe      Annonse nr: 1341756

 

Beskrivelse
 1295-1304. Hefteblokk Posten 350 år III. Hver merke pent stpl NESBYEN 3540 18-9-97
123886

Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.

Objektes tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 40,00  
Antall1
Slutter om 2d 4t 27min 4sek
Slutter26.06.2017 15:17:00
FylkeRogaland
Bud nå0  
Annonse vist1
Du er ikke logget inn

Logg inn for å legge inn bud på dette objektet.

Ikke medlem ? Klikk her.

Glemt Brukernavn eller passord ?.


 
Budliste
Selger:  NORSTAMPS-AS
Profilbilde
  
Medlem siden: 13.06.2017
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (0)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 24.06.2017 10:49:56
www.GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter