www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
1295-1302. Lettstpl hefte Posten 350 år III      Annonse nr: 1341754

 

Beskrivelse
130112

Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.

Objektes tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 25,00  
Antall1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet10.07.2017 15:44:42         
Slutter17.07.2017 15:44:42
FylkeRogaland
Bud nå0  
Annonse vist4
1295-1302. Lettstpl hefte Posten 350 år III
Annonse nr: 1341754
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Budliste
Selger:  NORSTAMPS-AS
Profilbilde
  
Medlem siden: 13.06.2017
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (8)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 21.08.2017 23:40:07
www.GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter