GiBud.no : Frimerker : Norden : Sverige stemplet : Auksjon
SVERIGE: AFA 408Dvn&408Dhn - POSTFRISK HEFTEPAR      Annonse nr: 1341753

Pen kvalitet, se bildet.

Se også mine andre auksjoner: http://www.gibud.no/Auction/APSearch.asp?CMD=ID&SearchID=102904

Forsendelse av objekter: Kr 15 uansett antall/vekt.

kr 15,00
Utropspriskr 5,00
Slutter om 9d 9t 8min 1sek
Slutter03.07.2017 20:00:00
FylkeTroms
Annonse vist1

Selger:  Speculus

Sted: Lyngseidet
Karakterer (6293)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.06.2017 10:51:59

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.