GiBud.no : Frimerker : Norden : Sverige stemplet : Auksjon
SVERIGE: AFA 408Dvn&408Dhn - POSTFRISK HEFTEPAR      Annonse nr: 1341753

Pen kvalitet, se bildet.

Se også mine andre auksjoner: http://www.gibud.no/Auction/APSearch.asp?CMD=ID&SearchID=102904

Forsendelse av objekter: Kr 15 uansett antall/vekt.

kr 15,00
Utropspriskr 5,00
Startet17.07.2017 20:36:57
Slutter31.07.2017 20:36:57
FylkeTroms
Annonse vist19
SVERIGE: AFA 408Dvn&408Dhn - POSTFRISK HEFTEPAR
Annonse nr: 1341753
Høyeste Budgiver frim54 (21)  Se budgivers karakterbok
frim54kr 5,0019.07.2017 10:01:09
Selger:  Speculus

Sted: Lyngseidet
Karakterer (6575)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.10.2017 17:18:25

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.