GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1909 - 1945 Nk 96 - 344 : Auksjon
HK 145 - Tekst-stempel      Annonse nr: 1268926

Katalognr. 3405

kr 15,00
Utropspriskr 1,00
Slutter om 3d 6t 16min 47sek
Slutter27.06.2017 17:07:26
FylkeAkershus

Selger:  Roxi1

Medlem siden: 11.08.2015
Sted: Stavanger
Karakterer (1161)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.06.2017 10:50:39

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.