GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1909 - 1945 Nk 96 - 344 : Auksjon
HK 145 - Tekst-stempel      Annonse nr: 1268924

Katalognr. 3404

kr 15,00
Utropspriskr 1,00
Slutter om 0d 18t 29min 5sek
Slutter22.08.2017 18:15:01
FylkeAkershus
Annonse vist6

Selger:  Roxi1

Medlem siden: 11.08.2015
Sted: Stavanger
Karakterer (1280)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.08.2017 23:45:56

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.