www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
HK 874 - 4198 (Foldøy)      Annonse nr: 1180232

 

Beskrivelse

Kartoteknr. 2702

Objektes tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
kr 15,00
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Sendes kun innenlands
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 1,00  
Antall1
Slutter om 3d 12t 42min 56sek
Slutter26.11.2017 21:10:16
FylkeRogaland
Bud nå0  
Annonse vist15
Du er ikke logget inn

Logg inn for å legge inn bud på dette objektet.

Ikke medlem ? Klikk her.

Glemt Brukernavn eller passord ?.


 
Budliste
Selger:  Roxi1
Profilbilde
  
Medlem siden: 11.08.2015
Sted: Stavanger
Land: NORWAY
Karakterer (2598)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 23.11.2017 08:27:20
www.GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter