Kategorier

GiBud.no : Frimerker : Øst Europa : Øvrige Øst Europa : Auksjon
Jugoslavia 1965 ITU 100 år (Stemplet)      Annonse nr: 1015248

Jugoslavia 1965 ITU 100 år (Stemplet), Michel nr. 1113.

Katalogverdi €uro 0,20

Nye tilbud nå: Sverige og Finland

90% RABATT:

Se også våre tilbud med 90% rabatt, bruk "Avansert søk" og fyll ut:

Søkeord: 90% rabatt:
Selger: Follo Frimerkehandel

Kun porto, som beregnes etter Postens satser, kommer i tillegg. (Unntatt for samlede kjøp under kr 50 der det tilkommer et gebyr på kr 10.) Flere kjøp sendes sammen for å redusere portokostnadene. Alle kjøp sendes for kjøpers risiko. Ved større kjøp anbefaler vi at det sendes rekommandert eller som pakke, avhengig av hva som er billigst. (Du bestemmer selv om du ønsker vanlig brev eller rekommandert/pakke.) Ønsker du å legge inn flere bud kan du gi oss beskjed om å vente med levering, eventuelt gi oss beskjed når du ikke har planer om flere bud og ønsker levering.

Har du spørsmål - nøl ikke med å kontakte oss! For at det skal være enklere og billigere for våre kunder i Sverige og Danmark å betale til oss har vi bankkonto i begge land!

Utropspriskr 1,00
Kjøp nåkr 3,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 0d 22t 45min 22sek
Slutter23.06.2018 11:31:25
FylkeAkershus
Annonse vist56

Selger:  Follo Frimerkehandel
Profilbilde   Medlem siden: 19.03.2012
Sted: Oppegård
Karakterer (30338)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.06.2018 12:46:03