GiBud.no : Søk : Søkeresultat

Gjeldende auksjonstid er:18.01.2018 01:03:02 18.01.2018 01:03:06
 Auksjoner
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

Nord-Trøndelag
BildeLEVANGER OG FAGERSTRAND 1908 (J.LARSEN LEVANGER) NTkr 150,00118.01.2018 00:36:40
Fastpris
Belgia postfrisk & ustemplet
BildeBELGIA: Diamantsliping 1960 postfrisk kr 7,00118.01.2018 00:33:48
Fastpris
Belgia postfrisk & ustemplet
BildeBELGIA: Keramikk 1960 postfrisk kr 12,00118.01.2018 00:33:17
Mynter fra Sverige
BildeSverige 1 kr 1876 Oscar II i spes.pakning (2422)kr 38,00118.01.2018 00:29:46
Fastpris
Øvrige Vest Europa
BildeHELLAS: Overtrykk 20 lepta på 25, utagget 1900 stempletkr 6,00118.01.2018 00:11:43
Fastpris
Øvrige Vest Europa
BildeHELLAS: Dikteren Rhigas Feraios 1930 stemplet kr 1,00118.01.2018 00:09:12
Fastpris
Øvrige Vest Europa
BildeHELLAS: Fyrst Alexander Ypsilantis 1930 stemplet kr 1,00118.01.2018 00:08:42
Fastpris
Øvrige Vest Europa
BildeHELLAS: Frihetskjemperen Ath. Diakos 1930 stemplet kr 1,00118.01.2018 00:08:23
Fastpris
Øvrige Vest Europa
BildeHELLAS: Heltinnen Laskarina Bouboulina 1930 stemplet kr 1,00118.01.2018 00:08:03
Fastpris
Øvrige Vest Europa
BildeHELLAS: General Th. Kolokotronis 1930 stemplet kr 1,00118.01.2018 00:07:33
Fastpris
Øvrige Vest Europa
BildeHELLAS: Admiral Konstantin Kanaris 1930 stemplet kr 1,00118.01.2018 00:07:11
Skip & maritimt
BildeHurtigruteskipet DS Andenes (F-601)kr 60,00118.01.2018 00:06:50
Fastpris
Øvrige Vest Europa
BildeHELLAS: Guvernør Lazaros Kondouriotis 1930 stemplet kr 1,50118.01.2018 00:06:35
Fastpris
Øvrige Vest Europa
BildeHELLAS: Grev Capo d’Istria 1930 stemplet kr 2,50118.01.2018 00:05:58
Fastpris
Øvrige Vest Europa
BildeHELLAS: General Petros Mavromichalis 1930 stemplet kr 24,00118.01.2018 00:05:24
Fastpris
Øvrige Vest Europa
BildeHELLAS: De joniske øyers våpenskjold 1939 stemplet kr 1,50118.01.2018 00:03:24
Fastpris
Øvrige Vest Europa
BildeHELLAS: Antikk kriger 1939 stemplet kr 1,50118.01.2018 00:03:09
Fastpris
Øvrige Vest Europa
BildeHELLAS: Jentunge 1944 stemplet kr 1,00118.01.2018 00:02:37
Fastpris
Øvrige Vest Europa
BildeHELLAS: Mor og barn 1944 stemplet kr 1,00118.01.2018 00:02:24
Fastpris
Øvrige Vest Europa
BildeHELLAS: Madonnabilde 1944 stemplet kr 1,00118.01.2018 00:02:08
Oppland
BildeBadeliv ved Skotten Seterkr 5,00117.01.2018 23:59:17
Fastpris
Grønland
BildeGRØNLAND: Kunstneren Hans Jynge 50 kr 1991 postfriskkr 40,00117.01.2018 23:55:01
Fastpris
Øvrige Vest Europa
BildeHELLAS: Tobakksdyrking 1966 komplett postfrisk kr 2,50117.01.2018 23:54:01
Oppland
BildeSanderstølen fjellgård Leira - postgått 1951!kr 25,00117.01.2018 23:51:53
Fastpris
Grønland
BildeGRØNLAND: Kommunikasjonssatellitt 1985 postfrisk kr 7,00117.01.2018 23:51:47
Oppland
BildeLandaasen Bad og Rekreasjonssted - TO fine kort!kr 30,00117.01.2018 23:47:20
Sogn og Fjordane
BildeNærøfjord - prima farge småformat med bebyggelse!kr 30,00117.01.2018 23:39:10
Øvrige samleobjekter
BildePOLETT AV GILDE kr 10,00117.01.2018 23:31:00
Øvrige samleobjekter
BildePOLETT AV GILDE kr 10,00117.01.2018 23:28:00
Julekort
BildeGod Jul - Norsk arbeide 607 - [4984]kr 20,00117.01.2018 22:59:18
Pocketbøker
BildeSkrue pocket. Nr. 98. Oppgjørets time.kr 10,00117.01.2018 22:45:04
Kirker & kirkemotiver
BildeFantoft Stavkirke (F-584)kr 30,00117.01.2018 22:44:51
Varianter
BildeVariant - NK-388kr 15,00117.01.2018 22:44:48
Øvrige Norske kunstnerkort
BildePåskekort Paul Lillo-Stenberg (JHK 507/4) st. 1944kr 20,00117.01.2018 22:36:53
Oslo
BildeDronningen (E-920)kr 50,00117.01.2018 22:36:52
Varianter
BildeVARIANT 643v1 på postpakkeklippkr 10,00117.01.2018 22:36:51
Varianter
BildeNK123 VARIANT: STOR FLEKK OVER POkr 10,00117.01.2018 22:30:04
Øvrig Norge prakt & lux
BildeNK509 - LUX STEMPLET OSLO-SOLLI 15-9-62kr 30,00117.01.2018 22:30:04
Øvrige Norske kunstnerkort
BildePåskekort Paul Lillo-Stenberg (JHK 507/1) st. 1952kr 20,00117.01.2018 22:29:53
Julekort
BildeJulekort (Saga nr.2019) st. Hvittingfoss 1977kr 20,00117.01.2018 22:29:52
Diverse pins
BildeØvre Dividal Nasjonalparkkr 15,00117.01.2018 22:26:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
BildeNk 55 25 øre lilla 20 mm Hotkr 54,00517.01.2018 22:18:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
BildeNk 54 III-V 20 øre blå 20mmkr 24,00217.01.2018 22:17:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
BildeNk 54IId 20 øre ultramarin Hotkr 81,00717.01.2018 22:15:00
Akershus prakt & lux
BildeNk 1260 Troll gassf. :Skedsmokorset og Sofiemyr Akershkr 20,00117.01.2018 22:14:42
Pocketbøker
BildeSkrue pocket. Jeg fant, jeg fant. Nr. 116.kr 10,00117.01.2018 22:14:42
1855 - 1908 Nk 1 - 95
BildeNk 54IIe 20 øre lys ultramarin 20mm Lesjekr 120,00317.01.2018 22:11:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
BildeNk 54IIa type 1-4kr 33,00217.01.2018 22:08:00
Skip & maritimt
BildeBILFERGEN SKAGEN KRISTIANSAND S -HIRTSHALSkr 55,00217.01.2018 22:07:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
BildeNk 53VIII 10 øre karminrosa 20mmkr 50,00117.01.2018 22:07:00

Sist oppdatert: 18.01.2018 01:03:02