GiBud.no : Se Auksjonsagenter
 Aktive Auksjonsagenter

NøkkelordPrisspekterKategoriFylke
--Mynter Canada--
--Tyskland--
kr 0,00 - kr 20 000,001855 - 1908 Nk 1 - 95--
kr 0,00 - kr 20 000,001909 - 1945 Nk 96 - 344--
kr 0,00 - kr 20 000,001945 - 1999 Nk 345 - 1381--
kr 0,00 - kr 20 000,00Etter 1999 Nk 1382 ---
kr 0,00 - kr 20 000,00Sverige stemplet--
1036kr 0,00 - kr 1 000,00----
1037kr 0,00 - kr 500,00----
12. mars 1956------
1967kr 0,00 - kr 500,00Danmark FDC og brev--
1978kr 0,00 - kr 500,00Sverige FDC og brev--
1989kr 0,00 - kr 500,00Finland FDC og brev--
1989kr 0,00 - kr 500,00Danmark FDC og brev--
1995kr 0,00 - kr 500,00Island FDC og brev--
afa 2182--Øvrige Vest Europa--
avfall------
Balestrand------
Balholm------
Blefjell------
Bondhus------
Borhaug------
bossbil------
Breim------
Bryne------
bygning------
Dimmelsvik------
Dramnexkr 0,00 - kr 500,00----
Egersund--Rogaland--
Eikvåg------
eilert mehl--Øvrige Norske kunstnerkort--
eilert mehl--Katongkort & Overrekningskort--
Ertvågsøya------
Farsund------
Figgjo Figgen------
Filefjel------
fitjar------
Fjelberg------
Foldfjord------
frelsekr 0,00 - kr 1 000,00----
gjenvinning------
Gunnulfsbrua------
Gunnulfsbu------
Gunnulfsbua------
Gunnulvsbu------
Gunnulvsbua------
Halsnøy------
Herad------
Herøysund------
Forrige    1  2  3     Neste

Sist oppdatert: 21.08.2017 23:42:50

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.