GiBud.no : Se Auksjonsagenter
 Aktive Auksjonsagenter

NøkkelordPrisspekterKategoriFylke
--1909 - 1945 Nk 96 - 344--
--1945 - 1999 Nk 345 - 1381--
--Etter 1999 Nk 1382 ---
--Sverige stemplet--
--Massevare, samlinger & lotter--
--Kjell E. Midthun--
"ekne"------
1036kr 0,00 - kr 500,00----
1036--1909 - 1945 Nk 96 - 344--
1037kr 0,00 - kr 500,00----
1037--1945 - 1999 Nk 345 - 1381--
12. mars 1956------
126 loddefjord------
1880kr 0,00 - kr 10 000,0050 øre 1874-1923--
1967kr 0,00 - kr 500,00Danmark FDC og brev--
1978kr 0,00 - kr 500,00Sverige FDC og brev--
1989--Finland FDC og brev--
1989kr 0,00 - kr 500,00Danmark FDC og brev--
1995kr 0,00 - kr 500,00Island FDC og brev--
amundsen------
Andreas Ollestad------
Aukrust------
aune------
avfall------
balestrand------
balholm------
Ballstad--Nordland--
Balstad--Nordland--
Batteri Dietl--Nordland Brev & Hjemstedsfilateli--
Bergslien------
Blefjell------
blindvåg------
Borhaug------
bossbil------
Breim------
breistøl------
bygning------
Canada--Mynter Canada--
DEMMEVASSHYTTA--Hordaland Brev & HjemstedsfilateliHordaland
Dramnexkr 0,00 - kr 500,00----
DÆMMEVASSHYTTA--Hordaland Brev & Hjemstedsfilateli--
Eikvåg------
eilert mehl--Øvrige Norske kunstnerkort--
eilert mehl--Julekort--
Engeløen--Nordland Brev & HjemstedsfilateliNordland
Engeløy--Nordland Brev & HjemstedsfilateliNordland
Ertvågsøy------
Farsund------
feltpost 22------
Forrige    1  2  3  4     Neste

Sist oppdatert: 23.10.2017 17:20:17

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.