GiBud.no : Se Auksjonsagenter
 Aktive Auksjonsagenter

NøkkelordPrisspekterKategoriFylke
kr 0,00 - kr 100 000,001855 - 1908 Nk 1 - 95--
kr 0,00 - kr 100 000,001945 - 1999 Nk 345 - 1381--
kr 0,00 - kr 100 000,00Etter 1999 Nk 1382 ---
kr 0,00 - kr 100 000,00Sverige stemplet--
--1855 - 1908 Nk 1 - 95--
--Etter 1999 Nk 1382 ---
*herø*------
*staulen------
1036--1945 - 1999 Nk 345 - 1381--
1037kr 0,00 - kr 500,00----
1037--1945 - 1999 Nk 345 - 1381--
10e6kr 0,00 - kr 500,00----
12. mars 1956------
17 jan.------
17.01.66kr 0,00 - kr 1 000,00----
1771------
1967kr 0,00 - kr 500,00Danmark FDC og brev--
1978kr 0,00 - kr 500,00Sverige FDC og brev--
1989kr 0,00 - kr 500,00Danmark FDC og brev--
1989kr 0,00 - kr 500,00Finland FDC og brev--
1995kr 0,00 - kr 500,00Island FDC og brev--
afa 1499--Øvrige Vest Europa--
afa 2182--Øvrige Vest Europa--
atlanterhav------
Aukrust------
aune------
avfall------
balestrand------
balholm------
Ballstad--Nordland--
Balstad--Nordland Brev & Hjemstedsfilateli--
Beyer------
bossbil------
Brasø*------
Breim------
bygning------
Børresrud------
Baastad------
Chicago------
Donald pocket--Pocketbøker--
Dramnexkr 0,00 - kr 500,00----
Edsberg------
Egersund Eie------
eilert mehl--Øvrige Norske kunstnerkort--
eilert mehl--Øvrige høytidskort--
espolin------
ferge, ferje------
Figgen------
Figgjo Figgen--Rogaland--
Forrige    1  2  3  4     Neste

Sist oppdatert: 24.06.2017 10:50:24

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.